Doprava

Zde se dočtete, jakým způsobem mohou balíčky putovat do vaší náruče. Všechny produkty zasíláme v bublinkové obálce, aby se radůstkám jelo jako v bavlnce a nestala se po cestě nějaká nehoda. 

Česká pošta  - zásilka domů

Díky službám České pošty vám můžeme vaše roztomilosti poslat až ke dveřím vašeho zámku, začarovaného lesa či zlobří chýše. Váš balíček radosti dostane své unikátní číslo a budete moci sledovat jeho cestu až do vaší náruče. Balíčky posíláme doporučeně, v drtivě většině je tedy poštovní šotci doručí již následující pracovní den od podání zásilky. Pokud nebudete zrovna v čas dodání doma, najdete svůj balíček na nejbližší poště, kde bude uložený po dobu 15 dní.  Podání poštou nám můžete zaplatit předem na účet, nebo až při převzetí v hotovosti formou dobírky.

Cena zaslání Českou poštou: 58,- Kč 

Cena dobírky: 32,- Kč 

 

ZÁSILKOVNA

Svůj balíček si můžete také vyzvednout na zvolené pobočce Zásilkovny. Jednoduše si v košíku vyberete, kde si budete chtít své radůstky vyzvednout a následně vás bude Zásilkovna kontaktovat v momentu, kdy bude balíček na daném místě připravený. My jej do Zásilkovny podáme hned následující pracovní den od doručení platby na náš účet. Svou zásilku můžete také zaplatit přímo na Zásilkovně dobírkou. 

 

Cena doručení na Zásilkovnu: 54,- Kč

Cena dobírky: 32,- Kč