GIVEAWAY

A je to tady! 

giveaway

Protože chceme své přiznivce, milovníky, omdlévající fanynky čekající na autogram a uhlazené gentlemany s pugétem růží obdarovat, rozhodli jsme se uspořádat giveaway. Ale nebude to obyčejné giveaway! Bude to super-kawaii-washi-mega-cool magickej giveaway v hodnotě 700,- Kč

Ale všechno popořadě - co je to vlastně giveaway? Giveaway je zažitý internetový výraz pro dárek, poklad nebo tajemný balíček, jehož vlastníkem (tedy šťastlivcem) se může stát kdokoliv. Výherce, neboli obdarovaný, se vybere, vyselektuje, či naprosto náhodně vytáhne z Ohnivého poháru v předem daný čas. Štastlivec nám potom pošle svojí adresu a my mu pošleme jeho zasloužený poklad až domů. 


Nicméně něco za něco! Jaké jsou podmínky našeho washi giveaway? 

1) Nejprve je třeba dát "Líbí se mi" naší Facebook stránce Pod sakurou. 

2) Následně sdílíte tuto stránku (kliknutím na "Sdílet") se svými Facebook přáteli i nepřáteli.

3) Jako třetí úkol (protože v pohádce jsou vždycky tři) odpovíte na otázku pod příspěvek o Giveaway u nás na Facebook stránce, který bude viset neustále nahoře na stránce. Otázka tohoto giveaway zní: Pokud bys byl/a superhrdina/ka, jehož/jíž superschopnost by byla dekorace předmětů washi páskami, jaké by bylo tvoje super jméno ?

 

Uzávěrka giveaway je 18.4.2016 o půlnoci. 

Následující den si přečteme všechny vaše komentáře a vybereme jednoho šťastlivce, ke kterému poputuje domů balíček plný radosti v hodnotě 700,- Kč. POZOR - abyste byli vybraní do finální selekce, je potřeba splňovat všechny 3 podmínky tohoto giveaway. 

Až vybereme tu šťastnou osobu, vyhlásíme její trumf na našich Facebook stránkách, kde dotyčného/ou označíme a ve zprávách se s ní/m poté dohodneme na poslání balíčku. 

 

Tik, tok, tik, tok...čas běží! Zapojte všechny své mozkové závity, kreativní zákoutí a nažhavte klávesnici. A my se budeme těšit na vaše odpovědi a výběr toho jednoho šťastného, který bude mít již brzy doma velice předčasné Vánoce.